Ortopedijos gaminiai

Įvairių kūno dalių protezai reikalingi daugeliu atveju. Kartais negalią lemia apsigimimas, galūnių neišsivystymas gimus, kartais to priežastis įvairiausios ligos, sutrikdančios judėjimą ir audinių aprūpinimą krauju. Rankų arba koju protezai tampa vienintelia išeitimi išlaikyti natūralų galūnių funkcionavimą ir esant traumoms, lūžiams, ištikus nelaimingiems atsitikimams.

Ortopro produkcija

Įtvaras rankaiOrtopedijos profesionalai Ortopro turi nemažą kokybiškų paslaugų teikimo patirtį. Protezai gaminami, atsižvelgiant į pacientų būklę, gydytojų diagnozes, pacientų socialinę padėti. Tvarkomi procesai dėl išlaidų kompensavimo, remiantis ligonių kasomis, teikiamos profesionalios konsultacijos. Įmonė gamina įvairiausius produktus moterims, tokius kaip pridėtinės krūtinės liaukos protezai, specialios leimenėlės, maudymosi kostiumėliai, apdangalai, skirti galvai dengti onkologinių ir kitų susirgimų metu, esant pažeistai plauko struktūrai dėl chemoterapijos, taip siūlomas platus pasirinkimas figūrą formuojančių pėdkelnių, apatinio trikotažo, priemonių nėščiosioms. Vienos populiariausių siūlomų prekių – ortopedinė avalynė, būtina ne tik turintiems vaikščiojimo sutrikimų, besigydantiems po traumų, bet ir besiskundžiantiems plokščiapadyste arba ataugomis. Šiuo atveju siūlomi įvairūs avalynės įdėklai ir pėdos priemonės. Didelę pasiūlos dalį sudaro kompresinės kojinės, skirtos venų susirgimų profilaktikai, kenčiant nuo „neramių kojų sindromo“, dirbant didelę apkrovą kojom teikiantį darbą. Tokios kojinės dabar ypač ištobulintos, yra išprastos išvaizdos, puikiai priderinamos prie bet kokio drabužio – gali būti trumpos, iki kelių bei pėdkelnių tipo. Ortopro ortopedijos profesionalų siūlomos produkcijos kataloge ir daugybė namų ir sporto prekių, pritaikytų spepcialius poreikius turintiems asmenims. Tai gali būti sporto kamuoliai, turintys teigiamos įtakos stuburo darbui, sąnarių ir raumenų įtvarai sportininkams, svareliai ir treniravimosi priemonės. Išskirtinis dėmesys internetinėje Ortopro svetainėje skiriamas ligonių kasų kompensuojamoms prekėms. Čia pateiktas visas prekių katalogas. Dažniausiai tokios prekės yra rankų ir kojų protezinės sistemos, taip pat viršutinių galūnių įtvarinės sistemos, apatinių galūnių įtvarinės sistemos, stubuto įtvarai, ortopedinė avalynė ir kitka. Kataloge išsamiai aprašyta kompensuojamos priemonės skyrimo tvarka. Pavyzdžiui, 100% kompensuojama gydytojo diagnozę turintiems, apdraustiems atitinkamai pagal diagnozę pacientams. 80% kompensuojama iš dalies darbingiems asmenims ir asmenims, dar nesulaukusiems pilnametystės. Esti ir 50% apdraustųjų kompensavimas, atsižvelgiant į diagnozę. Kad būtų parinkti reikiami koju protezai, kraujo tyrimai nereikalingi. Tereikia apsilankyti pas gydytoją ortopedą, kuris įvertins jūsų sveikatos būklę, paskirs protezo pobūdį ir nešiojimo intensyvumą.

Vaidos istorija

Vaida nuo mažens kentė plokščiapadystės keliamus rūpesčius. Gyvendama kaime, neturėjo galimybės lankytis pas ortopedą, net ir žinių apie tai nebuvo pakankamai. „Augau daugiavaikėje šeimoje, kur tai, kad mano ėjimo žingsnis ne visai specifiškas, nerūpėjo niekam“- pasakoja Vaida. Kai sulaukusi pilnametystės persikėlė į sostinę ir studijuodama kolegijoje išties ėmė justi diskomfortą ne tik dėl savo netaisyklingos eisenos bet ir nuolatinių pėdų skausmų, netrukus nusprendė pasidomėti apie savo problemą ir kreiptis į specialistus. Labai greitai Vaida turėjo vizitą pas ortopedą, kuris papasakojo apie tiek daug laiko gyvenimo kokybę jai bloginusią pilnapadystę ir paskyrė jai specialią avalynę, padukus, taip pat patarė stengtis labiau galvoti apie savo laikyseną, kontroliuoti eiseną ir vengti nepatogios avalynės. „Specialiai pilnapadžiams pritaikyta avalynė – tai ne koju protezai, kaina nesikandžioja, o ir norint gauti eilėse stovėti nebūtina“- pasakoja Vaida. Jauna moteris dabar pabrėžia, kad tėvai turėtų ypač atsakingai stebėti savo vaikų eiseną, stebėti jų nusiskundimus dėl pėdų skausmo ir kitus požymius, kurie vieniems pasireiškia aiškiau, kitiem ne taip žymiai, tačiau reikia stebėti, nes laiku nepradėjus gydymo ateityje gali būti rimtesnių padarinių.

423
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *