Krūtinės didinimo operacija: ką naudinga žinoti?

Krūtų didinimasNuo seno didelės moters krūtys simbolizuoja moters sveikatą bei vaisingumą – galimybę išmaitinti ką tik gimusį kūdikį, todėl pasąmoningai moteris su didesne krūtine mums atrodo daug patrauklesnė. Deja, krūtų dydis ir forma yra genetiškas ir paveldimas dalykas, todėl esti nemažai moterų, kurios negali džiaugtis putlia krūtine. Šiandien, kai medicina ir mokslas yra sparčiai pažengę, tokioms moterims krutu didinimas yra puikus išsigelbėjimas. Ši operacija suteikia pasitikėjimo savimi moterims, kurios kompleksuoja dėl mažos krūtinės arba pagimdžiusioms mamoms, mat dažnai po vaikelio gimimo krūtinė praranda savo dydį ir formą.

Implantai ir pooperacinis laikotarpis

Plastikos chirurgai teigia, kad krutu didinimas jau daugelį metų yra viena populiariausių procedūrų, kurias atlieka moterys. Nemažėjant susidomėjimui ši sritis vis tobulinama, įvairiais būdais siekiama pasiūlyti kuo daugiau galimybių klientėms. Dažniausi krūtinės didinimu besidominčių moterų klausimai būna apie pooperacinį laikotarpį bei implantų tandencijas, todėl svarbu dar kartą tai akcentuoti.

Moteris pagal savo asmeninius poreikius ir tikslus turi išsirinkti labiausiai tinkamus krūtų implantus, jų yra dviejų tipų – fiziologiniai bei silikoniniai. Dažniau moterys renkasi silikoninius implantus, mat jie yra estetiškai patrauklesni, natūraliau atrodo bei yra daug lengvesni nei fiziologiniai, todėl mažesnė tikimybė, kad pagal gravitacijos dėsnius implantas gali nusmukti žemyn. Fiziologiniai, tuo tarpu, yra apvalesni, standesni ir sunkesni.

Implantai pagal savo formą skirstomi į apvalius ir anatominius. Apvalūs implantai yra iškilesni centrinėje dalyje, o anatominiai implantai labiau linkę pabrėžti apatinę krūtinės dalį ir atrodo šiek tiek natūraliau. Implanto ir jo formos pasirinkimas yra asmeninis klientės sprendimas, konsultuojantis su plastikos chirurgu.

Dažnai didelį nerimą moterims kelia pooperacinis krūtų didinimo laikotarpis – koks jis, kiek jis trunka, ko tikėtis? Po operacijos moters krūtinė yra šiek tiek kietesnė, jautresnė bei didesnė dėl patinimo. Pirmąsias dienas krūtis gali skaudėti, retkarčiais ties žaizdomis šiek tiek pakraujuoti. Pooperacinis laikotarpis yra individualus dalykas, tačiau visada trunkantis daugiau nei mėnesį. Jo metu reikėtų vengti fizinio aktyvumo, kuomet dirba krūtinės raumenys, miegojimo ant pilvo, būtina nešioti tik specialią liemenėlę, kurią gausite po operacijos. Iškilus bet kokiems klausimams, nereikia drovėtis ir galima drąsiai konsultuotis su savo chirurgu.

Nors kartais visuomenė į šią procedūrą žiūri gan skeptiškai, tačiau tai yra dažna moterų nepasitikėjimo savimi priežastis, todėl suteikti moteriai drąsos ir pasitikėjimo yra pagrindinis plastikos chirurgų tikslas.

433
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *