Turbūt ne vienam (o gal vertėtų sakyti – ne vienai?) yra tekę patirti, kaip erzina nerasti drabužių, kokių norisi. Tai ryte prieš pat darbą gali kainuoti nemažai nervų, tačiau, ką daryti, jei kitaip drabužių susidėti nepavyksta, ir dalis jų lieka nematomi? Turbūt dėl šios priežasties vis labiau populiarėja drabužinės, kurios skirtos būtent drabužiams. Kodėl tai patogu? Kadangi skiriama gana nemažai vietos vien tik drabužiams, galima susikabinti ir susidėti visų sezonų drabužius.
Kur įsirengti drabužinę? Ją galima įsirengti praktiškai bet kur, kur turite šiek tiek papildomos vietos namuose. Drabužinę galima įsirengti, pavyzdžiui, kambario dalyje ar sandėliuke. Jei drabužinę nuspręsite įsirengti kambario dalyje, kambarį galima visai nesudėtingai atskirti, naudojant slankiojančias sistemas. Kadangi spintos, skirtos drabužiams, paprastai užima gana nemažai vietos, įsirengti drabužinę gali būti tikrai puiki mintis. Patogu tai, kad drabužinę galite susiprojektuoti tokią, kokios tik norite: galite skirti daugiau erdvės lentynoms, į kurias susidėsite drabužius, arba galite daugiau erdvės pasilikti drabužių sukabinimui. Drabužinėje galima laikyti ne vien tik dabartinio sezono drabužius, bet ir kitų sezonų, taigi, nereikės sukti galvos, kur sandėliuoti šiuo metu nedėvimus drabužius. Kai kurie žmonės klausia, kur patogiausia įsirenginėti drabužinę. Paprastai patogiausia ją įsirengti šalia miegamojo arba vonios kambario – iš karto galima apsirengti norimais drabužiais, per daug nereikia vaikščioti ir šalti. Vis dėlto, jei butas yra senos statybos, drabužinei įsirengti palankiausia vieta gali būti sandėliukas, nes jis dažnai taip ir lieka nenaudojamas.
Jei norite sutaupyti kuo daugiau erdvės ir sudėti kuo daugiau drabužių, galima įsirengti ir antresoles, kuriosegalima laikyti nesezoninius drabužius (pavyzdžiui, vasarą susidėti šiltus megztinius, šalikus bei pirštines), taip pat patogu įsirengti stalčius, kuriuose bus laikomi įvairūs aksesuarai, apatiniai drabužiai, kojinės ir t.t. Patogu drabužinėje įsirengti ir didelį veidrodį – nereikės vaikščioti po butą, norint įvertinti, ar drabužiai puikiai tinka.
Prieš įsirengiant drabužinę, reikėtų gerai apgalvoti, kiek galite skirti jai vietos. Paprastai jos prireikia ne tiek ir daug, kai erdvė išnaudojama planingai. Nors iš pradžių gali atrodyti priešingai, tačiau drabužinės paprastai leidžia sutaupyti daugiau vietos nei spintos. Drabužinėje galima laikyti ir viršutinius drabužius bei batus, taigi, jums gali nebeprireikti prieškambario baldų. Prieškambaryje gali pakakti kabliukų susikabinti viršutinius drabužius grįžus iš lauko, o visa kita galima laikyti drabužinėje.